Hej tu Dawid Siekiera (od 7 lat inwestuję w mieszkania)

Chcesz zainwestować swoje pieniądze w zakup mieszkania (dla siebie albo pod inwestycję), ale nie wiesz jak to zrobić tanio i bezpiecznie?

Zapisz się na BEZPŁATNĄ konsultację >>>

Dołącz do BEZPŁATNEJ grupowej konsultacji na żywo!

„Jak kupić mieszkanie poniżej ceny rynkowej, bez wad prawnych i technicznych?” 

ONLINE: 23.05 (poniedziałek). Godzina 20:00.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zainwestować swoje oszczędności w mieszkanie dla siebie albo pod inwestycje (sprzedaż, wynajem, flip), aby nie stracić, to bądź z nami na konsultacji.

Kliknij poniżej, aby się zapisać…

Wpisz dane poniżej, aby zapisać się na konsultacje

Szanuję Politykę Prywatności (https://pierwsze-mieszkanie.pl/polityka/) i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz na otrzymywanie wiadomości handlowych

Marketing by

Czego dowiesz się na bezpłatnej konsultacji?

Dowiesz się, jak kupić mieszkanie poniżej ceny rynkowej — minimalnie zaoszczędzisz 10 000 zł (raczej będzie to więcej).

Najlepsze i najtańsze oferty przechodzą Ci koło nosa… Gdy zaczniesz szukać skutecznie, to znajdziesz więcej tanich i fajnych okazji. Jeśli teraz nie masz w czym wybierać, to musisz poznać te rady.

Jak bezbłędnie załatwić formalności przed i po zakupie? Jak wziąć najtańszy kredyt? Jak kupić mieszkanie marzeń? Jakich mieszkań i ofert unikać, aby niczego nie żałować?

Otrzymasz liczne bonusy, jeśli zostaniesz do końca (jakie dokumenty sprawdzić przed zakupem, lista — co musisz zrobić po zakupie, analiza księgi wieczysta mieszkania). Opowiem Ci o „Akademii Kupna Mieszkania od A do Z”. 

Dlaczego ja kupie to samo mieszkanie za 346 000 zł duuużo bezpieczniej, a Ty za 399 000 zł z ryzykiem?

Tu Dawid Siekiera. Jestem zawodowym fliperem. Kupuję mieszkania tanio. Odświeżam je albo remontuję. Sprzedaję z zyskiem.

Przez 7 lat pracy widzę bardzo wyraźnie jeden kluczowy problem, dlaczego ludzie tracą, płaczą i żałują swojego zakupu…

Jeśli chcesz kupić swoje pierwsze lub kolejne mieszkanie i chcesz, żeby była to Twoja najlepsza inwestycja, to czytaj dalej.

Wszyscy (nawet osoby z kapitałem 600+ tys. zł) zabierają się za kupno swojego pierwszego mieszkania pod inwestycje albo dla siebie, bez żadnego przygotowania…

Ciekawostka. Przy zakupie zwykłego telefonu za kilka tysięcy, robimy większą analizę niż przy zakupie mieszkania za 300+ tys. zł.

Efekt?… Ludzie kupują mieszkania z wadami prawnymi albo technicznymi… Często przepłacają i… żałują przez lata tej decyzji. 

Czy chcesz zainwestować swoje pieniądze w mieszkanie, aby stracić i żałować?

Zrób ten pierwszy krok… i zapisz się na bezpłatną konsultację, aby poznać podstawy bezpiecznego inwestowania w mieszkania (dla siebie albo pod inwestycje).

Kliknij poniżej.

Wpisz dane poniżej, aby zapisać się na konsultacje

Szanuję Politykę Prywatności (https://pierwsze-mieszkanie.pl/polityka/) i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz na otrzymywanie wiadomości handlowych

Marketing by