Kurs: Akademia Zakupu Mieszania od A do Z — do 26.05 (czwartek) do 20:00 jest taniej!

Weź udział w praktycznym szkoleniu z zawodowym inwestorem w nieruchomości...

Jak bezpiecznie zainwestować swoje oszczędności w mieszkanie poniżej ceny rynkowej dla siebie albo pod zysk (sprzedaż, wynajem, flip) — aby nigdy niczego nie żałować

Ten kurs pomoże Ci maksymalnie zmniejszyć koszty zakupu mieszkania i zminimalizować ryzyko do minimum (wady prawne, wady techniczne, fatalny kredyt).

Dawid Siekiera — właściciel agencji nieruchomości. Od ponad 7 lat praktykuje inwestowanie w mieszkania. Fliper.

„Bądź pewny, że ten zakup jest Twoją najlepszą inwestycją”.

Zanim przeznaczysz całe oszczędności w zakup mieszkania — zrozum zasady, jakimi rządzi się rynek nieruchomości, aby kupić mieszkanie inwestycje.

Cena standardowa: 999 PLN

Teraz: 297 PLN

(Dlaczego cena kursu jest tak niska? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej >>)

Kliknij tutaj, aby zapisać się na kurs i kupić mieszkanie, które jest Twoją najlepszą inwestycją >>

Czego się nauczysz?

Akademia Zakupu Mieszkania od A do Z. To szkolenie, które pozwoli Ci kupić pierwsze albo kolejne mieszkanie inwestycyjne. Tanie. Bezpieczne, bez wad prawnych i technicznych. Idealne, w którym z przyjemnością mieszkasz Ty albo inni.

Dlaczego warto to wiedzieć?

MODUŁ 1

Finansowanie Zakupu Mieszkania

Dowiesz się, jaki jest najlepszy sposób dla Ciebie, aby sfinansować Twoje nowe mieszkanie. Jak zminimalizować ryzyko i uniknąć drogiego kredytu?

MODUŁ 2

Określenie Twojego Idealnego Mieszkania

Nauczę Cię określać parametry idealne dla mieszkania inwestycyjnego. Wybierz takie mieszkanie, którego wartość będzie rosła. W którym zawsze będzie się mieszkało przyjemnie.

MODUŁ 3

Sprawdzenie Stanu Prawnego i Technicznego Mieszkania

Dowiesz się, jak sprawdzić stan prawny i techniczny mieszkania na rynku wtórnym i pierwotnym. Uchronisz się przed ryzykownym zakupem już podczas przeglądania oferty, oglądania na żywo mieszkania, czy przeglądania dokumentacji.

Poznasz kluczowe elementy, aby kupić mieszkanie bez ryzyka.

Rynek pierwotny — stan prawny i techniczny:

Rynek wtórny — stan prawny i techniczny:

MODUŁ 4

Analiza Rynku Nieruchomości

Nauczę Cię skutecznie analizować rynek nieruchomości, dzięki czemu wybierzesz najlepszą i najpewniejszą ofertę mieszkania.

MODUŁ 5

Zakup Mieszkania Poniżej Ceny Rynkowej

Dam Ci moje najlepsze techniki, rady i mało znane sposoby (stosują je pośrednicy!), aby za każdym razem kupić poniżej ceny rynkowej. Odkryjesz, co zrobić, aby kupić mieszkanie 10 000 zł – 40 000 zł taniej (albo jeszcze więcej). 

MODUŁ 6

Formalności Przed i Po Zakupie

Dowiesz się wszystkiego o formalnościach; zakup, sprzedaż, kredyt (dokumenty, umowy, protokoły, akty notarialne itp…).

Poznasz, jak bezpiecznie zadbać o formalności przed zakupem:

Dlaczego warto wiedzieć, jak kupić mieszkanie inwestycyjne, nawet jeśli nie jesteś i nie chcesz być inwestorem/ fliperem?

Kupno mieszkania bez odpowiedniego przygotowania nie jest inwestowaniem. Jest ryzykowaniem… 

Chcesz zainwestować, czy zaryzykować?

Jak nie wygląda inwestowanie?

Większość zaczyna od wzięcia kredytu… Pierwszego z brzegu. To błąd. Po pierwsze. Nie jest on tani. Po drugie. Jest ryzykowany — aktualne czasy pokazują, że jednak warto było brać kredyt ze stałą stopą oprocentowania…

Powiedzmy, że masz załatwione finansowanie. Ale… nie znasz rynku nieruchomości. Nie znasz aktualnych trendów. Nie wiesz, co będzie za kilka lat. Dlatego poddajesz się powszechnej opinii (wojna, pandemia, stopy procentowe, inflacja…). A to powoduje, że kupujesz na czuja… i… jeszcze bardziej zwiększając swoje ryzyko.

Dobra, dobra… Może nie potrzebujesz eksperckiej wiedzy, aby kupić mieszkanie… Każdy przecież kupuje, nie będąc ekspertem i inwestorem. Rodzina, znajomi… Prawie każdy na tym dobrze wychodzi.

Tak każdy tak robi. Bo każdy przepłaca za swoje mieszkanie. Dodatkowo, bez dokładnego sprawdzenia mieszkania (wady prawne i techniczne) – kupują nieświadomie. To tak, jakby liczyć na szczęście… Może mi się uda, a może nie… 

Tu zaczyna się jazda bez trzymanki, a często nawet bez kierownicy. Dlaczego?… Bo można kupić mieszkanie od oszusta z ukrytymi wadami (z kredytem hipotecznym, niewymeldowanymi lokatorami, z walącym się sufitem). W sumie walący się sufit to nie najgorsze… Po prostu wyprowadzasz się i walczysz o zwrot. Gorzej jak kupisz mieszkanie z grzybem… szkodnikami… albo z rachunkami, które są o 300% wyższe niż mówił sprzedający… – Musisz mieszkać w takim mieszkaniu… 

Takim sposobem ryzyko zwiększa się już 3x…

1. Ryzyko fatalnego kredytu.

2. Ryzyko, bo kupujesz na czuja.

3. Ryzyko, bo kupujesz, bez solidnego sprawdzenia mieszkania.

 

Masz wybór:

1. Kupić mieszkanie, bez przygotowania i liczyć na „farta”, że nie stracisz całych oszczędności — może się uda, a może nie…

2. Możesz też kupić z solidnym przygotowaniem i być pewny swojej decyzji za 200%.

Już po przerobieniu kursu znasz podstawy i wiesz, jak wybrać mądrze.

Najczęstszą przyczyną straty oszczędności jest ryzykowny zakup. Brak przygotowania i znajomości podstawowej wiedzy o zakupie mieszkania inwestycyjnego.

Dlatego Akademia Zakupu Mieszkania od A do Z nie jest tylko dla początkujących inwestorów, ale także dla osób, które chcą kupić mieszkanie dla siebie, aby w nim zamieszkać.

Nikt nie chce ryzykować oszczędności swojego życia, albo wzięcia kredytu pod niepewne mieszkanie…

Jeśli Ty też zaliczasz się do tego grona, to przyda Ci się ta cała wiedza o inwestowaniu w nieruchomości.

Ten kurs to gotowy schemat. Wykorzystaj go, aby zainwestować w mieszkanie i niczego nigdy nie żałować…

Dzięki metodzie: “ITB” kupiłem ponad 70 mieszkań. Zrobiłem to, bez żadnego ryzyka (poza 1 potknięciem, które zakończyło się sukcesem).

To metoda, aby kupić swoje Idealne mieszkanie Tanio i Bezpiecznie.

Dlaczego warto wiedzieć, jak kupić mieszkanie inwestycyjne, nawet jeśli nie jesteś i nie chcesz być inwestorem/ fliperem?

To, co powinno Cię najbardziej interesować przy inwestowaniu (pierwszym albo kolejnym) w mieszkanie — cały proces musi być tani i bezpieczny.

Aby kupić mieszkanie poniżej ceny rynkowej nie trzeba mieć kontaktów do wszystkich pośredników w okolicy, czy współpracować z nie wiadomo kim. Albo inwestować w drogie aplikacje z raportami i pojawiającymi się okazjami.

Ten proces wyszukiwania okazji rynkowej jest dość prosty. Po pierwsze określasz swoje idealne mieszkanie. Po drugie ustalasz cenę rynkową. Po trzecie szukasz wszystkiego, co jest poniżej… WSZYSTKIEGO! Oferty bez zdjęć, ze słabym opisem, albo ze słabymi zdjęciami też bierzesz pod uwagę. (Pssst! Zdradzę Ci sekret. 95% osób odrzuca te oferty. Często są to naprawdę fajne mieszkania i… TANIE! — zobaczysz).

Po czwarte. Jedziesz na mieszkanie i analizujesz je. Badasz pod względem wad prawnych i technicznych (jest tego dużo, a w kursie otrzymasz całą listę pytań, rzeczy do sprawdzenia i odhaczenia).

Jeśli chcesz, aby ten zakup stał się Twoją najlepszą inwestycją, to zrozum: “ to okazja czyni inwestycję”. Początkowo gdy szukasz ofert, to kierujesz się ceną (często idzie wynegocjować jeszcze taniej tuż przed samym podpisem, ale o tym później). Cena jest najważniejsza! Bo to ona sprawi, że kupisz poniżej ceny rynkowej i zarobisz już przy zakupie.

Proste co nie?

Ja robię dokładnie tak samo, a oto przykłady mieszkań, które kupiłem taniej (poniżej ceny rynkowej):

Przykład mieszkania 1.

To mieszkanie kupiłem 50 000 zł poniżej ceny rynkowej.

Przykład mieszkania 2.

To mieszkanie kupiłem 20 000 zł poniżej ceny rynkowej.

Przykład mieszkania 3.

To mieszkanie kupiłem 35 000 zł poniżej ceny rynkowej.

Jak widzisz są to różne kwoty. 

Średnio z moich wyliczeń wynika, że kupuję mieszkanie 40 000 zł poniżej ceny rynkowej. Do tej pory zarobiłem na samym zakupie ponad 2,8 miliona zł. Zaoszczędziłem, kupując taniej, więc zarobiłem w momencie podpisania umowy!

Ale… Ale… Zanim podpiszesz upewnij się 2-3 razy, że kupujesz mieszkanie bez żadnych wad. 

Nie popełnij tego błędu co ja… Myślałem wtedy, że stracę łącznie ponad pół miliona…

Pamiętam, jak mi się powinęła kiedyś noga. Kupiłem mieszkanie z kredytem hipotecznym. Jeden mały błąd… Zły numer rachunku na promesie (bank zamiast podać numer techniczny rachunku do spłaty to podał numer rachunku sprzedającego…).

Zapłaciłem cały kredyt hipoteczny (250 tys. zł), ale na konto sprzedającego! Zostałem bez pieniędzy, z kredytem, który tak jakby “spłaciłem”. 

Czyli w tamtym momencie straciłem 500 tys. zł…

Musiałem dłuuugo negocjować, aby sprzedający spłacił ten kredyt. Na szczęście się udało, ale to był ciężki okres. To były moje początki. Chce Cię uchronić przed takimi zajściami. 

Dlatego ZAWSZE! 2-3 razy sprawdzaj dokumenty mieszkania przed zakupem. Dokładnie sprawdzaj numery rachunku sprał kredytów i tym podobnych rzeczy.

Oto niefortunny numer rachunku:

Kim dokładnie jestem?

7+ lat

Inwestuję w nieruchomości

99% skuteczności

Bezpiecznie kupiłem 69 mieszkań (raz powinęła mi się noga — co ostatecznie skończyło się sukcesem. Przygoda z promesą)

Ponad 70 mieszkań

Kupionych poniżej ceny rynkowej

Ponad 2,8 miliona zł

Zaoszczędziłem przy samym zakupie mieszkania

Kim dokładnie jestem?

Nazywam się Dawid Siekiera. 7 lat inwestuję w mieszkania. Jestem fliperem. Kupuje mieszkania tanio. Remontuje. Sprzedaje z zyskiem.

Już na studiach na Politechnice Gdańskiej uczyłem się zarządzania i ekonomi. Wtedy zrozumiałem teorię. Dziś rozumiem praktykę i teorię (zdradzę Ci, że 90% sukcesu to praktyka). 

W 2022 roku założyłem biuro nieruchomości. Pozyskujemy i sprzedajemy mieszkania. 

W zeszłym roku pojawił się pomysł, aby zacząć szkolić osoby, które chcą  skutecznie i bez ryzyka kupić mieszkanie inwestycyjne dla siebie, aby mieszkać, albo pod sprzedaż z zyskiem, czy wynajem. 

Tak właśnie powstał kurs: „Akademia Zakupu Mieszkania od A do Z”. Dzięki, któremu nauczysz się zakupu mieszkania inwestycyjnego.

Bonusy

BONUS #1 (wartość 100 zł)

Tani, szybki i sprawny remont 

Spraw, aby Twój remont był tańszy, szybszy i sprawniejszy. Wykorzystaj moje doświadczenie (ponad 70 remontów), aby zaoszczędzić na remoncie, uniknąć strat (ekipa remontowa, wady podczas użytkowania mieszkania) i ukrytych kosztów.

BONUS #2 (wartość 50 zł)

Przykład 5 remontów + koszty

Pokażę Ci liczby (co, jak, ile, za ile itp..) przeprowadzenia remontów + zdjęcia.

BONUS #3 (wartość 49 zł)

Najważniejsze dokumenty

Dostaniesz wszystkie niezbędne dokumenty, które potrzebujesz w jednym miejscu:

 • Akt nabycia
 • Protokół zdawczo — odbiorczy
 • Umowa o wykończeniu lokalu pod klucz
 • Umowa pożyczki
 • Umowa przedwstępna

Daję Ci 30 dni na wypróbowanie wiedzy z tego kursu… Sprawdź sam. Przekonaj się, czy ta wiedza jest warta Twoich pieniędzy… Jeśli kurs Cię nie zachwyci, to oddam 100% kasy — bez żadnych pytań!

Dzięki tej wiedzy, za każdym razem kupuję mieszkanie poniżej ceny rynkowej (średnio 40 tys. zł mniej), bez wad i ukrytych kosztów…

Dlatego daję Ci aż 30 dni gwarancji… Ponieważ jestem pewny, że dzięki tej wiedzy kupisz swoje nowe mieszkanie poniżej ceny rynkowej.

Wyobraź sobie, że kupujesz swoje mieszkanie minimum 10 000 zł taniej albo zaoszczędzisz na remoncie 5000 zł. Czy warto wtedy zainwestować w ten kurs? 

**Gwarancja dotyczy jedynie lekcji video. Konsultacje są wyłączone z gwarancji.

Dlaczego jest tak tanio?

Raczej powiedziałbym, że jest okazyjnie niż tanio.

Niższa cena wynika z tego, że potrzebujemy więcej kursantów, abyśmy mogli wspólnie ulepszyć ten program. Aktualnie testujemy potencjał sprzedażowy kursu, dlatego postanowiliśmy obniżyć znacznie jego cenę, aby więcej osób dołączyło do programu.

Dlatego jeśli się zdecydujesz, to dołączysz do programu w najlepszych możliwych warunkach.

Ta promocja potrwa jedynie do czwartku 26.05 do godziny 20:00.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie kupić mieszkanie inwestycyjne, to wybierz jeden z poniższych pakietów.

Kliknij poniżej.

Wersja podstawowa

 • Program nauczania (6 modułów). Jak kupić mieszkanie inwestycyjne (o wartości 450 zł)
 • 3 bonusy (o wartości 199 zł)
 • Zamknięta grupa wsparcia na Facebook
 • Gwarancja satysfakcji 30 dni (na kurs)
 • Konsultacja online na ZOOM (1h) — indywidualna pomoc i doradztwo (wartość 250 zł).

Całkowita wartość: 749 zł

Oszczędzisz od 1000 do 40000+ zł na zakupie mieszkania… 

Dziś: 297 zł

Promocja potrwa jedynie do czwartku (26.05) do godziny 20:00.

Wersja rozszerzona

 • Program nauczania (6 modułów). Jak kupić mieszkanie inwestycyjne (o wartości 450 zł)
 • 3 bonusy (o wartości 199 zł)
 • Zamknięta grupa wsparcia na Facebook
 • Gwarancja satysfakcji 30 dni (na kurs)
 • Konsultacja online na ZOOM (1h) — indywidualna pomoc i doradztwo (wartość 250 zł).

Całkowita wartość: 999 zł

Oszczędzisz od 1000 do 40000+ zł na zakupie mieszkania… 

Dziś: 547 zł

Promocja potrwa jedynie do czwartku (26.05) do godziny 20:00.